Müük Maja, Taheva vald, Valgamaa, Eesti, Laanemetsa küla, Taheva vald, Valgamaa

Müük - Cod. 35569

  • Tüpoloogia: Maja
  • Piirkond: 8000 m²
  • Tubades: 8
  • Põrand: 1

Kui otsite avarat, stiilset ja kerget maja looduse keskel, on see kindlasti teie jaoks midagi.

Suur suvemaja või suvekeskus

Uskuge või mitte, aga maailmas on veel koht, kus saate olla looduses üksinda, ujuda järvede alasti ja oma naabrid on piisavalt kaugel, et mitte näha, mida teete, sööte jne.
20 000 ha loodus teie ümber: suured puud, rikkalikud metsad (täis mustikad, lillesibulad ja seened, spetsiaalselt chantarelles), järved, süsta jõgi, raba, matkarajad, Karula rahvuspark, armas Läti ja Riia lennujaam.

Endine Laanemetsa koolihoone on renoveeritud suurtele suvekodudele, mida võiks kasutada ka suvemajaks. See asub Valgas 25 km ja Võrust 58, mäestiku kohal, pargis, ümbritsetud suurte puudega. +
Maja on kerge ja avar. Peamine korrus on 305 m² pluss on viinamarjarealine terass 100 m² ja pööningul 250 m². See on käsitsi valmistatud maja, kus on paekivist pliit ja metallkatus.

Maja keskuses asub vana puidust koht, kus on võimalik korraldada kontserte, õhtusööke, pulmi, sõprade filmiõhtuid jne.
Seal on 8 tuba ja köök, 3 tualetit, 2 duširuumi, saun ja 3 saali. Vana mööbel on hinna sees. Puuseppade kvaliteetne töö (alates 1855. aastast) on väärtust üksi ja seda väärt, mida imetleda. Uued uksed on tehtud originaalide järgi. Seal on kaks kamina ja pliit, mis annavad piisavalt soojust, et seal elada kevadest sügiseni. Puidust raamitud aknad on säilinud ning kõik originaalsed laed on säilinud.

Maa pindala on 8000 m², seega saate oma aias nautida pikki jalutuskäike. Muld on väga rikkalik ja salatid, köögiviljad, marjad kergesti kasvavad. Uus omanik saab musta sõstrapõõsaid ja eelmisel aastal külvatud magusaid maasikaid, samuti mõnda ilusat lilli. Kui teile meeldib aiandus, on see ideaalne koht oma ökoloogilise toidu kasvatamiseks. Maja 1,5 km kaugusel on noor pere, kes müüb ökoloogilist kitsejuustu ning piima ja ökoloogilisi mune.

Samuti on olemas projekt, mis võimaldab teise korruse ehitamist pööningule (hetkel, kui seda on kasutatud töökohana). Turvalisuse mõttes on tulekahju korral kolm maja kaks tiiba ja pööningul kolm kiiret ühenduskohta.

Ajalugu:

Vene impeeriumi Zar Alexander II auks 1855. aastal ehitati Laanemetsas Liivimaale uus õigeusu kirik kooli ja preestri majaga. See oli pühendatud apostel Paulusele ja Apostlile Peetrusele. Preester kolis maja 1. aprillil 1855, kirik õnnistas 10. juulil 1855. Kiriku ja ortodoksse koolimaja ehitamise raha pärines Vene impeeriumist kokku 16 600 rubla ulatuses. Võrdluseks, 3 aastat hiljem toimus Liivimaal Mahtra sõda ja kahju arvutati 12 500 rubla ja väga hea hobune maksis 200 rubla. Sel ajal ei olnud autosid ega ronge, kogu hobuste ja pullide jaoks kogu materjali. Kuna elektrit pole olnud, lõigati puid maha ehitamiseks vajalike suuruste ja kujuga puiduga telgedele ja puidule, nii et see on käsitöö maja.
Sel ajal ehitati 5 sama tüüpi õigeusu kirikuid, lähim kõige paremini säilinud on Mõniste-Ristiku kirik.
Kahjuks pole ühtegi samalaadset koolimajat, see on viimane.

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


REALIGRO FREE ADVERT
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB